Şirket Politikası

Temel amacımız, bakıma ihtiyaç duyan, yalnızlıktan sıkılan, sağlık desteği arayan yaşlılarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, yaşadıkları süreyi rahat ve aktif geçirmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda konuklarımıza ve yakınlarına, kendilerini rahat ve güvende hissedebilecekleri, konforlu ve bir o kadar da bakım hizmetini aksatmayacak ferahlıkta mekanlar oluşturduk.

Kurumlarımıza adım attığınız ilk andan itibaren, tecrübeli ve güleryüzlü personelimizin güvencesinde olacaksınız. Bakım ünitelerimizin tamamında haftanın 6 günü kadrolu kurum doktorumuz, part-time nöroloji ya da dahiliye uzmanı ve psikolog vardır. Hemşire ve bakıcılık hizmetleri 24 saat eksiksiz verilir. Özel bakım ünitelerimiz hastane sonrası, hastane tedavisi sonlanmış ama evde bakım güçlüğü çekilen, tıbbi bakım ağırlıklı, fiziksel aktivitesi kısıtlı ve yatağa bağımlı, hastalıkları nedeniyle özel bakıma ihtiyaç duyan bireylerimize yöneliktir.

Huzurevi hizmeti veren şubelerimizde işleyiş, sosyal hizmet uzmanımızca sağlanır. Konuklarımız düzenli sağlık kontrolleri yapılırken odalarında dinlenebilir, havuz başında çayını yudumlayabilir ya da salonda günlük gazete ve kitap okuyabilirler. Hafif de olsa destek ihtiyacı duyan yaşlılarımız, personelimizce dikkatle gözlenir.